најактуелније:

У циљу развоја и унапређeња пољопривредне производње, Скупштина града Јагодине је пољопривредним произвођачима из Јагодине, омогућила коришћење бескаматних кредита код Комерцијалне банке а.д. и Банке Интеса а.д.. Укупне трошкове камате и обраде кредитног захтева, сносиће град Јагодина. | Скупштина града Јагодине, расписује конкурс за радно место менаџер у локалној самоуправи града Јагодина. Услов је да кандидат има минимум VI степен стручне спреме и обавезно знање енглеског језика. Ваш CV са фотографијом можете слати на e-mail адресу kabinet.jagodina@gmail.com |

СПОРТСКА ДЕШАВАЊА

18.Април 2013
Дан за историју, а резултат за памћење. Јагодина у полуфиналу Купа Србије савладала Јавор резултатом 4:1 и тако остварила највећи успех у клупској историји клуба

Фудбалери Јагодине, на импресиван начин изборили су на домаћем терену,  у реваншу са Јавором, своје прво финале у најмасовнијем клупском такмичењу, а  за трофеј намењен победнику бориће се са новосадском Војводином. На градском стадиону у Јагодини, пред више хиљада гледалаца, ФК Јагодина се у пуној мери реванширала за пораз у Ивањици и пласманом у финале Купа Србије, остварила резултат за историју и памћење.Јагодинци су на самом старту, већ у 13.минуту, голом Гогића,  ставили гостима до знања ко ће у финале Купа Србије. Након изједначења, голом капитена Јавора, Јагодина је повела 2:1 аутоголом штопера Јавора, Влашића, а затим је предност на 3:1 повећао капитен Јагодине и најбољи стерлац Јелен Суперлиге,Милош Стојановић. Победу изабраника Симе Крунића, резултатом од 4:1, потврдио је Милош Леповић  у 60. минуту  утакмице.  Финале Купа Србије игра се 8.маја на стадиону Партизана у Београду.