најактуелније:

Дочекајте Нову 2019. годину на градском тргу у Јагодини уз групу Галија, организатор Скупштина града Јагодине. Почетак концерта је у 22:45. Добродошли! |

СПОРТСКА ДЕШАВАЊА

16.Април 2013
Јагодински каратисти на 42. „Златном појасу“ у Чачку

Протеклог викенда у Чачку је одржан 42. „Златни појас“ у каратеу, на коме је учешће узело 2000 такмичара из 250 клубова из 10 земаља. Карате Академија „Маваши“ из Јагодине имала је три представника који су освојили 2 медаље, у конкуренцији пионира Марио Богдановић је освојио златну медаљу, док је Исидора Софронијевић, у конкуренцији нада, освојила треће место и бронзану медаљу. На овом првенству, КК „Јагодина град“ је освојио три медаље, једну сребрну, којом се окитио Стефан Јовановић и две бронзане које су освојили Алекса Недељковић и Ивана Андрејић која се захваљујући резултатима нашла на ширем списку за састав репрезентације Србије за предстојећа такмичења.