најактуелније:

Дочекајте Нову 2019. годину на градском тргу у Јагодини уз групу Галија, организатор Скупштина града Јагодине. Почетак концерта је у 22:45. Добродошли! |

СПОРТСКА ДЕШАВАЊА

08.Април 2013
Фудбалери Јагодине против Рада, у 22. колу Јелен Супер лиге, забележили прву пролећну победу пред својим навијачима

Изванредну игру Јагодине је са три гола крунисао капитен Милош Стојановић, који је са 13 голова избио на прво место листе стрелаца Јелен Супер лиге. Јагодинци су кренули од старта у офанзиву, пошто је Стојановић први гол постигао у 14.минуту, а затим у 28. и 90.минуту, па се Рад до краја меча није опоравио од почетног нокдауна и сада је осам бодова у заостатку за Јагодинцима.У суботу, 13.априла,  Јагодина гостује у Новом Пазару, а наредне среде, 17.априла, на програму је историјска утакмица, реванш полуфинала Купа Србије између Јагодине и Јавора.

Током утакмице, на трибинама Градског стадиона у Јагодини у организацији ФК Јагодина, прикупљана су средства за малу Тијану, којој је потребно ново срце, а навијачи Јагодине и рада листом су се одазвали на овај хуман потез.