најактуелније:

У циљу развоја и унапређeња пољопривредне производње, Скупштина града Јагодине је пољопривредним произвођачима из Јагодине, омогућила коришћење бескаматних кредита код Комерцијалне банке а.д. и Банке Интеса а.д.. Укупне трошкове камате и обраде кредитног захтева, сносиће град Јагодина. |

СПОРТСКА ДЕШАВАЊА

06.Децембар 2017
Три злата за Палмине тигрове

У Нишу је одржан Балкан бест фајтерски куб у кик боксу који је окупио више од 400 такмичара из 9 земаља. Кик боксери Палминих тигрова из Јагодине освојили су три златне и једну бронзану медаљу. Немања Пантелић је победом против Филипа Сивјанског из Скопља освојио златну медаљу у дисциплини лоу кик, категорија до 75 килограма. Данијел Мемедовски у категорији до 60 килограма је освојио злато против Седада Буквића из Новог Пазара, а Предраг Мијајловић је победио Јордана Димитрова из Бугарске у категорији 63,5 килограма у дисциплини К1. Душан Радовић освојио је бронзану медаљу у категориј 71 килограм дисциплина К1.