најактуелније:

СПОРТСКА ДЕШАВАЊА

10.Март 2017
На 4. Опленачком победнику 2017. године карате клуб Јагодина први у генералном пласману

На четвртом „Опленачком победнику“ карате клуб Јагодина је у генералном пласману освојио прво место и на тај начин поновио прошлогодишњи успех.

Екипа Јагодине наступила је са 19 такмичара и освојила 10 златних медаља, 6 сребрних и 3 бронзане медаље.

Карате клуб „Хаи-кен“ наступио је на овом такмичењу са 15 такмичара који су у гереналном пласману заузели треће место, освојивши 7 златних, 10 сребрних и 3 бронзане медаље. Тодор Марковић, који је овом приликом освојио три злата у борбама и то екипно, појединачно у својој категорији јуниора и апсолутној категорији са сениорима, проглашен је шампионом Опленачког победника и награђен победничким пехаром.

Ово такмичење била је провера за следећу недељу када се у Великој Плани одржавају квалифкације за првенство Србије.