најактуелније:

Дочекајте Нову 2019. годину на градском тргу у Јагодини уз групу Галија, организатор Скупштина града Јагодине. Почетак концерта је у 22:45. Добродошли! |

СПОРТСКА ДЕШАВАЊА

25.Јануар 2017
Ива и Давид донели медаље

Протеклог викенда у Београду одржано је првенство Србије у дворани, у конкуренцији кадеткиња и кадета на коме је учешће узело преко 300 дечака и девојчица из преко 30 клубова, што ово такмичење чини најмасовнијим до сада.

Млади атлетичари јагодинског „Вожда“ успешно су наступили на овом првенству, освојивши једну сребрну и једну бронзану медаљу.

Млада и све боља Ива Јовановић освојила је друго место и сребрну медаљу у трци на 60 метара препоне резултатом 9,31 секунда. Велики успех остварио је Давид Јовановић  који је у трци на 60 метара препоне освојио бронзану медаљу  резултатом 8,53 секунде.

Овим резултатима јагодински атлетичари  наставили су традицију освајања медаља на зимским првенствима.